категорії: репортаж

Живе та співає українська душа (репортаж про творчий звіт Черченського Будинку культури)

теґи: культура, Нестор Ліпич, Черче

28-го листопада в селі Черче Камінь-Каширського району Волинської області, у приміщенні  Будинку культури відбувся творчий звіт учасників художньої самодіяльності.
Це було справжнє українське свято! Як не дивно організатори концерту змогли не лише красиво оформити зал та сцену, а й зібрати понад півтисячі глядачів.
Усе розпочалося із виходу на сцену жіночого вокального гурту Черченського Будинку культури, у складі якого Євгенія Ярошук, Марія Хлистік, Ольга Березнюк, Марія Дудік, Тетяна Хлистік та інші. В подарунок для глядачів вони виконали українську народну пісню «Україно, земле моя».
Слідом за ними на сцені з’явилася учениця дев’ятого класу Черченської ЗОШ – Вікторія Максимець, зачитавши вірш Віолетти Дворецької «Нехай болить тобі». І справді, боліло серце за рідну Україну, знаючи, що з неї хочуть витіснити усе українське.
Зуміли здивувати глядачів і інші учасники цього захоплюючого дійства – це, зокрема, Олександр Хлистік (учитель допризовної підготовки), Дмитро Ярошук, Іван Вакулінський, Дмитро Тулінов та інші, що представляли себе у складі чоловічої вокальної групи. Співочі дуети:  Вікторія Максимець та Марія Дудік, Лідія Хлистік та Михайло Вакулінський. Десятикласниця Євгенія Русинчук (неодноразова призерка різноманітних музичних конкурсів), колектив учителів Черченської  ЗОШ, учні Підборочанської ЗОШ і т.д.
Особливу увагу глядачів привернув обдарований учень школи, постійний завойовник перших місць у гумористичних конкурсах – Володимир Христинець. Отож, не дивно, що й цього разу йому вдалося примусити усіх відвідувачів концерту, у тому числі еліту на перших рядах, узятися за животи.
Кажуть, скільки людина знає мов – стільки разів вона людина. До чого я веду? Безумовно, мова іде про виступ нашого тринадцятирічного гостя із міста Луцька – Артема Дудіка, що виконав одну із пісень на англійській мові. Скажу відверто, це був просто ексклюзивний номер, велика несподіванка для усіх глядачів!
Свято закінчилося піснею «Щоб ще краще всім жилося», яку емоційно виконали усі учасники концерту, що свідчить про незламний патріотичний дух юних українців. Слава Україні